Czyszczenie komputera Warszawa

W czyszczeniu komputerów pomagamy naszym klientom zarówno na poziomie programów jak i na poziomie sprzętu. Optymalizujemy zużycie objętości dysków przez eliminację zbędnych programów. Na działania optymalizacyjne systemu składa się nie tylko usuwanie zbędnych plików, ale również umiejętne zarządzanie plikami i katalogami. Stosowane przez nas narzędzia zapewniają naszym klientom wygodę, odzyskują miejsce na dyskach twardych, a także naprawiają rejestr systemowy, jeżeli wykryte zostaną w nim jakieś nieprawidłowości.

Świadczymy również kompleksowe usługi związane z „odwirusowywaniem” dysków i systemów operacyjnych. Dobieramy dla naszych klientów odpowiednie parametry związane z logowaniem się i prywatnością. Nasze działania przynoszą wyraźne efekty w postaci przyspieszenia pracy komputera. Jeżeli cenią sobie Państwo szybkość i skuteczność w działaniu, to nasze usługi są tym czego Państwo szukali.

Na płaszczyźnie sprzętowej zajmujemy się kompleksową konserwacją i dezynfekcją sprzętu komputerowego oraz urządzeń biurowych. Bardzo mało ludzi zdaje sobie sprawę z tego co dzieje się wewnątrz komputera i jak ważna jest jego konserwacja. Czyszczenie komputera to nie tylko przecieranie monitora szmatką.

Jesteś zainteresowany usługą?

Zadzwoń lub wypełnij formularz.
Imię *
E-mail
nr telefonu *
np. +48 577 240 064
Preferowana forma komunikacji *
Parametry komputera
Proszę dokładnie opisać specyfikację komputera
Wiadomość
Proszę bardzo dokładnie opisać problem

Zadzwoń:

Adam: +48 577 240 064
Marcin: +48 530 620 660

Administration

Poniedziałek - Niedziela: 24H
Email: szarbi@szarbi.pl

Follow Us

databaserocketcrossmenulayers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram