CZYSZCZENIE KOMPUTERÓW – SZARBI – SERWIS KOMPUTEROWY 24H WARSZAWA BIELANY, NAPRAWA KOMPUTERÓW

Serwis komputerowy 24h Warszawa Bielany, Naprawa komputerów

Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego niż wyczyszczenie komputera. Jednak jak w każdej innej dziedzinie są działania skuteczne mniej lub bardziej.

W czyszczeniu komputerów pomagamy naszym klientom zarówno na poziomie programów jak i na poziomie sprzętu. Optymalizujemy zużycie objętości dysków przez eliminację zbędnych programów. Na działania optymalizacyjne systemu składa się nie tylko usuwanie zbędnych plików, ale również umiejętne zarządzanie plikami i katalogami. Stosowane przez nas narzędzia zapewniają naszym klientom wygodę, odzyskują miejsce na dyskach twardych, a także naprawiają rejestr systemowy, jeżeli wykryte zostaną w nim jakieś nieprawidłowości.

Świadczymy również kompleksowe usługi związane z „odwirusowywaniem” dysków i systemów operacyjnych. Dobieramy dla naszych klientów odpowiednie parametry związane z logowaniem się i prywatnością. Nasze działania przynoszą wyraźne efekty w postaci przyspieszenia pracy komputera. Jeżeli cenią sobie Państwo szybkość i skuteczność w działaniu, to nasze usługi są tym czego Państwo szukali.

Na płaszczyźnie sprzętowej zajmujemy się kompleksową konserwacją i dezynfekcją sprzętu komputerowego oraz urządzeń biurowych. Bardzo mało ludzi zdaje sobie sprawę z tego co dzieje się wewnątrz komputera i jak ważna jest jego konserwacja. Czyszczenie komputera to nie tylko przecieranie monitora szmatką.