Odzyskiwanie danych Warszawa

Usterki programowe

Jeżeli ...
Sformatowano dysk
usunięto dane
przeinstalowano system operacyjny

Usterki elektroniczne

w przypadku...
braku komunikacji z dyskiem
przepięcia
pomylenia biegunowości

Usterki mechaniczne

gdy...
urządzenie spadło z wysokości
ułamano wtyczkę lub gniazdo
spadł cały komputer
Zadzwoń do nas!
+48 577 240 064

Uszkodzona macierz dyskowa, klaster lub inny problem z danymi?

Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie problemu.

Odzyskiwanie danych Warszawa

Martwisz się, że Twoje dane z dysku komputerowego, karty pamięci czy telefonu zostały bezpowrotnie utracone? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie problemu! W serwisie Szarbi odzyskujemy utracone dane z różnych rodzajów nośników. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami, które pozwalają skutecznie odzyskiwać dane utracone wskutek usterek programowych, mechanicznych czy związanych z elektroniką. Nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia. Zgłoś się do nas i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Na czym polega proces odzyskiwania danych?

Chyba nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, czym jest proces odzyskiwania danych. Ale możemy się założyć, że niewiele osób o nim słyszało – a niektórzy po prostu nie wierzą w jego skuteczność. Tymczasem w wielu sytuacjach jest to jedyne dostępne rozwiązanie, dzięki któremu można odzyskać utracone dane z komputera, telefonu czy serwera. Nawet jeśli wydaje Ci się, że Twój przypadek jest beznadziejny i nie ma żadnych szans na pomyślny finał, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści to prawdziwi magicy, którzy zrobią wszystko, co w ich mocy, by odzyskać Twoje dane :).

Usługi odzyskiwania danych (data recovery) wymagają dobrania odpowiednich procedur, narzędzi i oprogramowania do konkretnej sytuacji. Kluczowe jest tutaj zadbanie o jak najmniejsze ryzyko uszkodzenia nośnika z jednoczesnym naciskiem na powodzenie całego procesu. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte wieloma udanymi współpracami i referencjami od klientów gwarantuje wysoką skuteczność podejmowanych działań. Jeśli zależy Ci na bezpiecznym i skutecznym odzyskaniu utraconych danych, serwis Szarbi będzie Twoim najlepszym wyborem.

Utrata danych? Sprawdź, z jakich nośników odzyskujemy dane

Odzyskiwanie danych z dysku twardego HDD

Masz problem z odzyskaniem danych z uszkodzonego dysku HDD? Nasze ekipa się tym zajmie! Działamy z najwyższą ostrożnością, korzystając z profesjonalnych rozwiązań i narzędzi. Dysponujemy wszystkimi potrzebnymi zasobami, by przeprowadzić skuteczny odzysk danych z Twojego dysku.

Odzyskiwanie danych z dysku SSD

Nośniki SSD to nowoczesne dyski, stosowane w zdecydowanej większości komputerów i laptopów dostępnych obecnie na rynku. Choć w domyśle miały być szybsze i mniej awaryjne do dysków HDD, w praktyce ich działanie bywa kapryśne. Co więcej, technologia ta jest cały czas rozwijana, co wymusza dostosowywanie się do zmieniających się trendów i metod pracy z tymi urządzeniami.

Na szczęście Ty nie musisz się tym martwić – w serwisie Szarbi czekają na Ciebie najlepsi specjaliści, którzy pomogą Ci odzyskać dane z nowoczesnych dysków SSD. Nasze bogate zaplecze technologiczne w połączeniu z ciągle rozwijanym doświadczeniem pozwala nam skutecznie radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawiają przed nami nośniki SSD.

Odzyskiwanie danych z tabletu

Awaria tabletu w połączeniu z utratą ważnych danych? Zgłoś się do nas – skutecznie przywracamy dane z urządzeń każdego producenta. Tablet może być uszkodzony mechanicznie, choć zdarzają się też sytuacje, w których właściciele przypadkowo kasują istotne dla nich informacje czy kontakty. Poradzimy sobie w każdym przypadku :).

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Oferujemy usługi odzyskiwania danych z serwerów – macierzy RAID. To szczególne i dość skomplikowane przypadki, które wymagają szybkich i zdecydowanych działań, ale przede wszystkim rozległej wiedzy technicznej oraz informatycznej. Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem macierzy bądź jej poszczególnych dysków. Pamiętaj, nigdy nie próbuj naprawiać serwera ani odzyskiwać danych na własną rękę. Grozi to ich bezpowrotnym utraceniem!

Odzyskiwanie danych z kart pamięci

Gwarantujemy wsparcie w zakresie odzyskiwania danych z kart pamięci, niezależnie od typu i producenta. Pomożemy Ci skutecznie odzyskać dane z kart Compact Flash (cały czas stosowanych np. w profesjonalnych aparatach fotograficznych), kart SD oraz MicroSD, wykorzystywanych na szeroką skalę w smartfonach, tabletach i wielu innych urządzeniach elektronicznych.

Odzyskiwanie danych z pendrive'a

Pendrive'y z wejściem USB są niezwykle popularnymi, przenośnymi nośnikami danych, które niestety często ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Zdarzają się też niekiedy usterki elektroniczne lub mieszane. W każdym z tych przypadków wykonamy najpierw analizę możliwości odzyskania danych, a potem zajmiemy się dalszymi działaniami.

Odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego

Przenośne dyski USB trafiają do nas czasami w opłakanym stanie, co w pewnym stopniu można wyjaśnić specyfiką ich pracy. Pomożemy Ci, niezależnie od producenta urządzenia czy rodzaju usterki: logicznej lub mechanicznej. Zaufaj naszym fachowcom i skutecznie odzyskaj dane z dysku zewnętrznego.

Odzyskiwanie danych z telefonu

Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z telefonów komórkowych i smartfonów – z urządzeń uszkodzonych, a także po skasowaniu danych. W razie potrzeby odzyskamy też usunięte SMS-y. Działa to na podobnej zasadzie jak w przypadku kart pamięci i pendrive'ów, gdzie mamy do czynienia ze strukturą pamięci typu nand/flash.

Czy warto próbować odzyskać dane samodzielnie?

W żadnym wypadku nie zaleca się podejmowania samodzielnych prób odzyskiwania plików z uszkodzonych nośników. Ingerowanie w urządzenia na własną rękę wiąże się z ryzykiem pogorszenia sytuacji, a w skrajnych przypadkach może skutkować bezpowrotną utratą danych. Usługa odzysk danych Warszawa została przez nas przygotowana po to, by Ci pomóc. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i zapleczem technologicznym, które wymagane jest do skutecznego odzyskania utraconych plików, zdjęć i innych ważnych dla Ciebie danych.

Z naszym wsparciem możliwe będzie pomyślne odzyskanie plików z wielu różnych nośników – kart pamięci, pendrive'ów czy dysków komputerowych. Skorzystaj z opcji bezpłatnej wyceny i zdecyduj, czy chcesz przekazać urządzenie w ręce specjalistów z Szarbi.

Odzyskiwanie danych w Warszawie – dlaczego warto nas wybrać?

Co sprawia, że klienci nas wybierają?

  • Mamy wieloletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami na polu odzyskiwania danych.
  • Nasz serwis to zespół specjalistów-pasjonatów z zakresu data recovery, gotowych do pomocy w każdym przypadku.
  • Pracujemy w nowoczesnym laboratorium odzyskiwania danych, korzystając z profesjonalnych narzędzi i oprogramowania.
  • Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo nośników, z którymi pracujemy.
  • Oferujemy wstępną analizę i wycenę naszych działań związanych z odzyskiem danych z różnych nośników.
  • Po udanym odzyskaniu danych zgrywamy je na dostarczony dysk zewnętrzny lub udostępniamy w bezpiecznej usłudze chmurowej.

Odzyskujemy dane z każdego nośnika pamięci.

Dyski HDD

Dyski SSD

Karty pamięci

Telefony

Macierze

Feature-rich control panel

Jak szybko dane zostaną odzyskane?

Odzyskiwanie składa się z procesu analizy możliwości odzyskania, oszacowania kosztorysu i faktycznego odzyskania danych. W przypadku uszkodzeń programowych może to być czas krótszy niź 24h, jednak przy uszkodzeniach elektroniki bądź sprzętowych, cały proces może potrwac kilka dni.

Jak mogę odebrać odzyskane dane?

Dane po odzyskaniu możemy wgrać na dostarczony dysk zewnętrzny, lub zamówić odpowiedni nośnik. Możliwe jest również udostępnienie danych za pomocą bezpiecznej usługi chmurowej on-line.

Jak w przyszłości zabezpieczyć się przed utratą danych?

Zapraszamy do konsultacji z naszym pracownikiem oraz prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą kopii zapasowej w chmurze.

Czy odzyskujecie dane zaszyfrowane przez ransomware?

Jeśli został publicznie udostępniony deszyfrator plików, możemy pomóc w ich odzyskaniu.

Czy w trakcie procesu odzyskiwania moga zostać utracone dane?

Po wykonanej analizie nośnika, informujemy klienta jakie są szanse na odzyskanie danych oraz o ewentualnym ryzyku.

Czy jest możliwość odzyskania danych w siedziebie klienta?

Jest taka możliwość, jest to usługa dodatkowo płatna.

Do you speak english?

Yes, we do.

Zdecydowany?

Napisz lub zadzwoń do nas!
databaselicenseuserscalendar-fullkeyboardheart-pulserocketbriefcasetraincrossmenulayers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram