INSTALACJA WINDOWS 10 – SZARBI – SERWIS KOMPUTEROWY 24H WARSZAWA BIELANY, NAPRAWA KOMPUTERÓW

Serwis komputerowy 24h Warszawa Bielany, Naprawa komputerów

Otoczka jaką wokół nowego produktu stworzyli pracownicy Microsoft była zapowiedzią tego, że użytkownikom zostanie udostępniony system niemal doskonały. W trakcie prac nad Windows 10 eksperci z Redmond wsłuchiwali się w opinie użytkowników wersji testowej Windows 10. Podczas prezentacji wersji finalnej Windows 10 jej twórcy zapewniali, że instalacja tego systemu będzie wyjątkowo prosta…

Foldery reklamowe zapewniały, że w kwestii instalacji Windows 10 każdy kto miał już do czynienia z instalacją starszych wersji systemu operacyjnego jest w tej dziedzinie ekspertem. Niestety foldery reklamowe mają to do siebie, że rzadko opisują rzeczywistość taką jaką ona jest naprawdę. Naszym klientom najczęściej pomagamy już po fakcie, korygując błędy powstałe w czasie instalacji. Powszechnym problemem związanym z instalacją systemu Windows 10 są usterki sterowników, które pojawiają się po zakończonej instalacji. Często też spotykamy się z sytuacją, gdy nie działają czytniki kart pamięci. Jeszcze innym spotykaną przez naszych klientów usterką jest brak możliwości uruchomienia komputera po instalacji.

Moglibyśmy tak wymieniać bardzo długo te wszystkie większe i mniejsze kłopoty związane z instalacją Windows 10, ale jedno jest pewne. Zdecydowanie lepiej zaufać fachowcom niż zgrywać eksperta w dziedzinie, o której często nie ma się większego pojęcia. Przede wszystkim błędów warto unikać przed instalacją systemu, niż później starać się skorygować usterki związane z jego funkcjonowaniem. My gwarantujemy Państwu pomoc przy każdej, nawet najdrobniejszej usterce po zainstalowaniu Windows 10, ale zapewniamy też pomoc przy samej instalacji, jak i przed nią, w procesie tworzenia systemu kopii zapasowych.