Naprawa komputerów Warszawa

Zapoznaj się z naszymi usługami, zobacz w jak wielu problemach z komputerem możemy Tobie pomóc.

Windows

optymalizacja
naprawa problemów
klasyczne menu start
instalacja, aktualizacja
usuwanie problemów
diagnostyka

odzyskiwanie hasła

Linux

instalacja
aktualizacja
konfiguracja
naprawa błędów
odzyskiwanie hasła
usuwanie hasła systemu
pomoc techniczna
instalacja sterowników

PC i laptopy

czyszczenie
wymiana pasty termo.
modyfikacje komponentów
diagnostyka
dobór części
składanie komputerów
wymiana podzespołów
montaż

Mac

czyszczenie
instalacja systemu
konfiguracja
konfiguracja iCloud
resetowanie hasła
pomoc w zakupie
ZADZWOŃ LUB NAPISZ!

Enterprise

Potrzebujesz usług skrojonych na miarę lub obsługi technicznej do Twojej firmy? Zadzwoń do nas i zapytaj o wycenę.

+48 577 240 064

Napisz do nas!

Serwis komputerowy Warszawa – naprawimy Twój komputer lub laptop

Naszą główną misją w Szarbi jest profesjonalna naprawa komputerów stacjonarnych i przenośnych. Nie ma dla nas znaczenia, czy zgłaszasz się do nas z drobną usterką, czy z poważną awarią, która uniemożliwia korzystanie ze sprzętu. W naszym serwisie podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i działamy zawsze z pełnym zaangażowaniem. Wszystko po to, by naprawa przebiegła sprawnie i przede wszystkim efektywnie.

Szukasz serwisu laptopów? A może Twój stacjonarny sprzęt komputerowy odmówił posłuszeństwa? Zgłoś się do nas, a z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc!

Serwis komputerowy i naprawa laptopów Warszawa

Jesteśmy zespołem technologicznych pasjonatów – sprzęt komputerowy nie ma przed nami żadnych tajemnic. Nasze pogotowie komputerowe Szarbi zajmuje się profesjonalnymi naprawami komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Podczas codziennej pracy radzimy sobie z problemami zarówno ze strony oprogramowania (software), jak i samego sprzętu (hardware). Setki zadowolonych klientów indywidualnych oraz firmowych motywują nas do ciągłej pracy, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam stale podnosić jakość naszych usług i dostosowywać się do dynamicznie zmieniających się wymagań związanych z serwisowaniem sprzętu IT.

Pogotowie komputerowe Warszawa to idealne rozwiązanie na wypadek nieprzewidzianych awarii sprzętu komputerowego. Usterki mogą być drobne, jak np. uszkodzenie gniazda (zasilania, portu USB, HDMI itd.), ale i bardziej poważne, pokroju uszkodzenia matrycy, układów BGA czy zalania laptopa. Awarie poszczególnych podzespołów mogą mocno utrudnić, a w niektórych przypadkach wręcz uniemożliwić korzystanie z PC lub laptopa. Nie zwlekaj, jeśli Twój sprzęt uległ uszkodzeniu lub usterce. Skontaktuj się ze specjalistami z serwisu Szarbi – naprawimy Twój komputer szybciej, niż myślisz!

Serwis laptopów Warszawa – jakie usługi oferujemy w naszym serwisie komputerów?

Software (oprogramowanie)

 • Instalacja Windows Warszawa – oferujemy pomoc w zainstalowaniu i skonfigurowaniu, a także reinstalacji systemów operacyjnych od Microsoft (wszystkie wersje systemu).
 • Instalacja Linux Warszawa – gwarantujemy fachową pomoc w instalacji systemu operacyjnego Linux. Zadbamy o to, by wszystko działało prawidłowo, a w razie potrzeby pokażemy, jak obsługiwać ten system.
 • Konfiguracja oprogramowania – wykonujemy kompleksową konfiguracją i aktualizację programów komputerowych, a także upgrade'y BIOS-a.
 • Odzyskiwanie hasła Windows, Linux, Mac OS X – chcesz zalogować się do swojego komputera lub laptopa, ale nie pamiętasz hasła? W Szarbi świadczymy usługi odzyskiwania hasła w każdym systemie operacyjnym. Korzystając z odpowiedniego oprogramowania, jesteśmy w stanie zrobić to szybko i skutecznie.

Hardware (sprzęt komputerowy)

 • Wymiana matrycy Warszawa.
 • Wymiana gniazda w komputerze lub laptopie (USB, HDMI, mini jack, gniazda zasilającego itd.).
 • Naprawa płyty głównej.
 • Wymiana karty graficznej i dysku w laptopie.
 • Konserwacja osprzętu – naprawa obudowy i zawiasów, wymiana klawiatury w laptopach.
 • Szyfrowanie dysków – na życzenie klienta możemy specjalnie zaszyfrować dysk komputerowy. Dzięki tej procedurze dostęp do znajdujących się na nim plików zostaje zablokowany dla osób, które nie znają hasła.
 • Wymiana baterii w laptopie – laptop nie działa bez podpiętego zasilania albo wyłącza się samoistnie kilka chwil po uruchomieniu? Najwyższy czas wymienić w nim baterię!
 • Naprawa zalanego laptopa.
 • Serwis Apple Warszawa – diagnozujemy problemy i naprawiamy sprzęt komputerowy marki Apple (MacBook, iMac). Nasze usługi dostępne są w niższej cenie, niż w innych firmach czy autoryzowanych serwisach tej marki.
 • Odzyskiwanie danych z dysków HDD i SSD w stacjonarnych komputerach PC.

Czyszczenie komputera

 • Na poziomie programów – usuniemy zbędne pliki z dysku i zadbamy o podzielenie go na odpowiednie katalogi, by zoptymalizować przestrzeń dyskową i zużycie dysku.
 • Na poziomie sprzętu – zajmiemy się drobiazgową konserwacją i dezynfekcją sprzętu komputerowego.

Dlaczego warto postawić na nasze usługi serwisu i naprawy laptopów i komputerów?

Nie oszczędzaj, gdy w grę wchodzi być albo nie być Twojego sprzętu komputerowego. Skorzystaj z usług serwisu Szarbi i zapewnij sobie kompleksowe wsparcie w zakresie diagnostyki i naprawy komputera klasy PC lub laptopa. Dlaczego akurat my?

Serwis komputerowy w Warszawie – wygoda i szybki czas realizacji

Nasze usługi informatyczne w zakresie konserwacji i naprawy komputerów przewidziane są dla mieszkańców Warszawy i okolicznych miast. Znajdujemy się na ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego 10/153 – łatwo można do nas dojechać z takich dzielnic, jak Bemowo, Białołęka, czy ze Śródmieścia. Zadzwoń do nas lub odwiedź nas w siedzibie. Rzucimy okiem na problem, z którym się zmagasz i postaramy się rozwiązać go tak szybko, jak to możliwe.

Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania z opcji błyskawicznej naprawy "na wczoraj". Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów, daj nam znać.

Kompleksowa oferta diagnozy i naprawy sprzętu – serwis komputerów i laptopów Warszawa

Nadszedł czas naprawy komputera? A może coś nie działa, ale nie do końca wiesz dlaczego? Sprawdź bogatą ofertę serwisową Szarbi i zgłoś się do nas. Jeśli masz problem ze sprzętem, jesteśmy po to, by go rozwiązać :).

Bezpłatna konsultacja wstępna i przejrzysta wycena

Na początku porozmawiamy o Twoim problemie, a potem ustalimy jego źródło. Jeśli zdecydujesz się naprawić komputer w naszym serwisie, nie zapłacisz nic za początkowe działania diagnostyczne. Co więcej, jeśli nasza pomoc komputerowa okaże się nieskuteczna, nie pobierzemy od Ciebie żadnej opłaty.

Naprawa komputerów i laptopów – dostępność 24/7

Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24h / dobę przez cały tydzień, także w niedziele. Zdajemy sobie sprawę, że wypadki chodzą po ludziach, zaś awarie sprzętu lubią dziać się w najmniej spodziewanych momentach. Możesz się do nas zgłosić z każdym problemem natury technicznej dotyczącym Twojego sprzętu – praktycznie w dowolnej chwili :).

Usługi komputerowe jako hobby, a nie praca

Nasi specjaliści podchodzą do naprawy komputerów oraz laptopów jak do hobby, które sprawia im mnóstwo frajdy. Każdy przypadek traktowany jest u nas jako nowe wyzwanie, któremu należy sprostać. Dzięki takiemu nastawieniu nigdy nie dopada nas rutyna, a każdy dzień w "pracy" zaczynamy ze świeżą perspektywą :).

Uczciwość i rzetelność – profesjonalny serwis laptopów i naprawa komputerów Szarbi

Wspomnieliśmy wyżej, że pracują u nas prawdziwi pasjonaci – ale wypada dodać, że to przede wszystkim świetni profesjonaliści. Nie ma dla nas naprawy, która byłaby zbyt trudna lub czasochłonna. Nie ma programu, którego obsługa byłaby dla nas zbyt trudna. Właśnie dlatego zgłaszając się do naszego serwisu, masz pewność, że Twój sprzęt zostanie oddany w idealnym stanie – niezależnie od problemu, z którym do nas przyjdziesz.

Serwis i naprawa komputerów – obsługa klientów indywidualnych i biznesowych

Zgłaszają się do nas zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Usterki sprzętu komputerowego mogą zdarzyć się wszystkim – tu nie ma reguły, a my jesteśmy na to przygotowani.

Naprawiamy każdy typ komputera!

Nie ograniczamy się do jednej marki, bądź typu komputera. Serwisujemy zarówno komputery pod kontrolą systemu operacyjnego Windows, Mac oraz Linux. Platforma sprzętowa również jest dla nas bez znaczenia, gdyż naprawiamy komputery PC oraz jednostki firmy Apple.

Windows

Mac

Linux

Notebook

Macbook

iMac

databaselicenseuserscalendar-fullkeyboardheart-pulserocketbriefcasetraincrossmenulayers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram