NAPRAWA MATRYC W LAPTOPACH – SZARBI – SERWIS KOMPUTEROWY 24H WARSZAWA BIELANY, NAPRAWA KOMPUTERÓW

Serwis komputerowy 24h Warszawa Bielany, Naprawa komputerów

Ekrany laptopów nazywane są fachowo matrycami LCD. Z uwagi na swą wielkość i delikatną budowę ta część laptopów jest szczególnie narażona na uszkodzenia mechaniczne. Specyficzny sposób działania laptopów powoduje dodatkowo częste awarie elektroniki, zarówno samego układu wyświetlającego obraz, jak i komponentów pomocniczych, czyli inwerterów i tasiemek połączeniowych.

Gdy matryca jest uszkodzona fizycznie, to znaczy zbita, pęknięta, rozlana, wówczas jedyną możliwością jest po prostu jej wymiana na nową. Próby regeneracji nie przywrócą ekranowi stuprocentowej sprawności, są też nieopłacalne finansowo.

Bardzo dokładnie diagnozujemy laptopy naszych Klientów i poszukujemy źródła problemu. Często zdarza się, że matryca jest zupełnie sprawna, a awarii zaś ulegają komponenty płyty głównej, karta graficzna lub elektronika ekranu (inwerter, taśmy połączeniowe, świetlówka, diody led, zwłaszcza gdy obraz jest zaciemniony lub słabo widoczny, gdy pojawia się smużenie oraz gdy poruszanie górną klapą powoduje anomalie na ekranie).

Wymieniamy matryce wszystkich producentów laptopów na rynku i dajemy naszym Klientom gwarancję.