Odzyskiwanie danych Warszawa i Okolice

Utraciłeś ważne dla Ciebie pliki? Na szczęście możesz je odzyskać!

Zniszczony dysk, usunięte pliki? Wyłącz go!Zaufaj specjalistom w odzyskiwaniu danych!

Nie ma nic gorszego niż utrata danych, które gromadzimy przez wiele lat. Czasami są to rodzinne zdjęcia bądź kolekcje filmów. W innych przypadkach to dokumenty niezbędne w pracy, bądź prace magisterskie czy inżynierskie. Każdy kilobajt utraconych danych boli i nie daje spokoju. Niektórzy poprzestają na retorycznych pytaniach typu: „jak mogłem do tego dopuścić”. Inni z kolei wyciągają te legendarne „wnioski” i mówią sobie, że już nigdy więcej żadnych danych nie utracą. My natomiast realnie pomagamy naszym klientom. Nie pocieszamy i nie robimy za psychoterapeutów. Jesteśmy fachowcami i do problemu naszych klientów podchodzimy z poczuciem misji.

Brak dostępu do danych może wynikać zarówno z błędów logicznych struktury plików, jak i samego działania dysku. Naszą pracę zaczynamy od prawidłowej diagnozy problemu i to właśnie zgodnie z tą diagnozą wykonujemy niezbędne działania. Nie działamy na zasadzie chybił-trafił. Nasi klienci płacą za efekty naszej pracy, a ich zadowolenie to nasz priorytet.

W oparciu o doświadczenie i specjalistyczną wiedzę naszych pracowników świadczymy usługi, które przywracają naszym klientom to co utracili. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi i oprogramowania najnowszej generacji. Potrafimy przywrócić pliki nie tylko z dysków komputerów stacjonarnych czy laptopów, ale również macierzy RAID, pendrive’ów, kamer cyfrowych, kart pamięci czy telefonów komórkowych.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalizm w realizacji zleceń, a także poufność, która coraz częściej jest naruszana przez konkurencję w branży. Potrafimy odzyskać i odzyskujemy dane bez względu na to, kto jest producentem dysku, jaki to typ dysku, model dysku, czy interfejs.

Wszystkie nieskoordynowane i niepotrzebne działania po utracie danych obniżają prawdopodobieństwo ich odzyskania. Jeśli zauważyliście Państwo utratę danych, komputer należy bezzwłocznie wyłączyć i jak najszybciej się z nami skontaktować.

Pomożemy Państwu zarówno, gdy dysk uległ fizycznemu uszkodzeniu (np. zalanie) oraz w innych sytuacjach, np. gdy dysk wprawdzie pracuje, ale nie jest widoczny dla systemu czy biosu. Służymy pomocą także gdy mechanika dysku uległa awarii, co często przejawia się stukaniem dysku, oraz w innych przypadkach utraty danych.

Skontaktuj się z nami!

Odzyskiwanie danych z komputerów Mac

Odzyskujemy  dane z komputerów mac. Jeśli straciłeś dane, zapraszamy do kontaktu – całodobowy numer – 577 240 064