Odzyskiwanie danych z dysku

Utrata danych? Przepięcie? Uszkodzony napęd? Nie wszystko stracone! Profesjonalna pomoc w odzyskiwanie danych z dysku.

Utrata danych czy kłopoty z formatowaniem to nierzadko pojawiające się problemy. Równie często mogą nastąpić nieprzewidywalne uszkodzenia elektryczne, na przykład z powodu przepięcia lub braku prądu. Jeżeli podejrzewasz, że Twoje dane: praca pisemna, zdjęcia z wakacji czy ważne projekty zostały utracone – trafiłeś w dobre miejsce! Nasza firma oferuje usługi odzyskiwania danych z każdych nośników.

Słuchamy naszych klientów, by spełnić ich potrzeby.

Oferujemy indywidualne podejście w trosce o Twoją satysfakcję! Przyczyny usterek i awarii różnią się w zależności od przypadku, w związku z czym przed przystąpieniem do pracy uważnie wysłuchujemy naszych klientów, aby nasz serwis jak najbardziej ich zadowolił.

Wykonanie odzyskiwania danych w mgnieniu oka.

Wygodny kontakt i sumienna praca wykwalifikowanych specjalistów zapewniają błyskawiczne wykonanie pracy, ponieważ cenimy Twój czas.

Łatwa dostępność odzyskiwania danych nawet przy nagłych wypadkach.

W sytuacjach kryzysowych udzielimy Ci prędkiej porady przez telefon, aby ułatwić proces odzyskiwania danych. Po tym wystarczy powierzyć sprzęt w nasze ręce. Dzięki specjalistycznej wiedzy popartej doświadczeniem wiemy, że pozornie utracone dane można odzyskać. Nasi eksperci zagwarantują Ci profesjonalną pomoc w tym zakresie, abyś nie martwił się o utratę ważnych dla Ciebie plików.

Najlepsi eksperci od odzyskiwania danych do Twoich usług.

Potrafimy pomóc bez względu na przyczynę utraty danych – zakres naszej wiedzy i umiejętności pozwala na porządnie wykonaną pracę w każdym indywidualnym przypadku. Dzięki nam nie musisz żegnać się z ukochanymi zdjęciami czy ważnymi projektami.

Odzyskujemy dane z każdego nośnika pamięci.

Dyski HDD

Dyski SSD

Karty pamięci

Telefony

Macierze

Feature-rich control panel

Jak szybko dane zostaną odzyskane?

Odzyskiwanie składa się z procesu analizy możliwości odzyskania, oszacowania kosztorysu i faktycznego odzyskania danych. W przypadku uszkodzeń programowych może to być czas krótszy niź 24h, jednak przy uszkodzeniach elektroniki bądź sprzętowych, cały proces może potrwac kilka dni.

Jak mogę odebrać odzyskane dane?

Dane po odzyskaniu możemy wgrać na dostarczony dysk zewnętrzny, lub zamówić odpowiedni nośnik. Możliwe jest również udostępnienie danych za pomocą bezpiecznej usługi chmurowej on-line.

Jak w przyszłości zabezpieczyć się przed utratą danych?

Zapraszamy do konsultacji z naszym pracownikiem oraz prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą kopii zapasowej w chmurze.

Czy odzyskujecie dane zaszyfrowane przez ransomware?

Jeśli został publicznie udostępniony deszyfrator plików, możemy pomóc w ich odzyskaniu.

Czy w trakcie procesu odzyskiwania moga zostać utracone dane?

Po wykonanej analizie nośnika, informujemy klienta jakie są szanse na odzyskanie danych oraz o ewentualnym ryzyku.

Czy jest możliwość odzyskania danych w siedziebie klienta?

Jest taka możliwość, jest to usługa dodatkowo płatna.

Do you speak english?

Yes, we do.

Zdecydowany?

Napisz lub zadzwoń do nas!
databaselicenseuserscalendar-fullkeyboardheart-pulserockettraincrossmenulayers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram