Outsourcing IT

Outsourcing IT Warszawa – kompleksowa obsługa informatyczna firm

Zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę informatyczną dla firm działających w Warszawie i w całej Polsce – wszędzie tam, gdzie potrzebują nas klienci. Outsourcing IT od Szarbi to gwarancja fachowej, zdalnej pomocy w zakresie zarządzania urządzeniami w firmie, wykonywania kopii zapasowych cennych danych czy pełnej ochrony sprzętu przed atakami cyberprzestępców i złośliwego oprogramowania. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

Czym jest outsourcing IT dla przedsiębiorstw?

Outsourcing IT (czy też outsourcing informatyczny) to oferta skierowana do nowoczesnych firm, które poszukują częściowego lub kompleksowego wsparcia w obsłudze swojej infrastruktury informatycznej. Pomoc zapewniona jest ze strony najlepszych zewnętrznych specjalistów branży IT – a właśnie takie osoby pracują w naszym serwisie Szarbi. Wybierając ofertę outsourcingu IT dla firm z szarbi.pl, możesz być spokojny o jakość usług. Od zawsze stała ona na najwyższym poziomie. Przekazywanie fachowej wiedzy i dostarczanie wartości dodanej dla firm klientów to nasz niezmienny priorytet.

Usługi informatyczne outsourcingu IT mogą mieć różny zakres. Najczęściej zaliczają się do nich takie czynności, jak instalacja nowych urządzeń w firmie, zarządzanie i opieka nad infrastrukturą IT czy diagnostyka problemów IT i pomoc w przypadku jakichkolwiek awarii. W Szarbi nie poprzestajemy wyłącznie na tym – według nas to absolutna podstawa, która powinna być uzupełniona o szereg innych działań. Tylko w ten sposób Twój biznes może się sprawnie rozwijać, realizować zakładane cele i zachować ciągłość działania.

Spójrz, co możemy Ci zaoferować, jeśli zdecydujesz się wybrać sprawdzone usługi IT i outsourcing od Szarbi:

 • zdalna pomoc dla Twojej firmy,
 • zarządzanie sprzętem komputerowym i siecią w firmie,
 • administracja serwerami,
 • błyskawiczna pomoc w przypadku awarii i problemów technicznych,
 • wykonanie kopii zapasowej – backupu danych ważnych dla firmy,
 • wsparcie techniczne i merytoryczne dla Twoich pracowników,
 • zapewnienie zdalnego dostępu do plików i komputerów,
 • kompleksowa ochrona i zabezpieczenie sprzętu oraz oprogramowania przed atakami.

Outsourcing IT dla firm – dlaczego warto korzystać z opieki informatycznej?

Szarbi oferuje profesjonalny outsourcing IT dla firm z całej Polski, niezależnie od branży, w której działają. Usługa ta jest szeroko rozpowszechniona i od lat z powodzeniem stosowana na całym świecie – sprawdza się zarówno w przypadku dużych firm, średnich przedsiębiorstw, jak i mniejszych podmiotów. Rozwiązania informatyczne z zakresu outsourcingu cieszą się dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na wygodę oraz bezpieczeństwo, jakie zapewniają całej infrastrukturze IT w danej firmie.

Jakie jeszcze korzyści wiążą się z outsourcingiem IT od Szarbi?

Zmniejszenie kosztów związanych z zatrudnianiem specjalistów IT

Kompleksowa obsługa informatyczna dla firm zapewniona przez zewnętrznych fachowców to gwarancja mniejszych wydatków w porównaniu z zatrudnieniem nowego pracownika IT na etat. Dzięki różnymi możliwościom rozliczania się jesteś w stanie dopasować zakres prac do Twoich aktualnych wymagań i skutecznie obniżyć koszty prowadzenia działalności.

Świetni fachowcy z branży IT na wyciągnięcie ręki

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą pomocą zawsze, kiedy jej potrzebujesz. To główna przewaga, którą mają nad zwykłymi "etatowcami". My nie zaczynamy pracy o 9 i nie kończymy o 17 – wiemy, jak ważna jest dla Ciebie możliwość skontaktowania się w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach. Jesteśmy po to, by czuwać nad zapleczem technologicznym Twojej firmy, by ją wspierać i pomagać jej w rozwijaniu się w optymalnym tempie.

Duże kompetencje i brak konieczności inwestycji w dodatkowe szkolenia

Oferujemy wsparcie merytoryczne dla Twoich pracowników z zakresu obsługi nowych urządzeń i oprogramowania. Mamy dostęp do wielu szkoleń informatycznych i programów rozwojowych, na które nie każda firma może sobie pozwolić. Wybierz outsourcing IT od Szarbi i zainwestuj w profesjonalny rozwój swoich podwładnych!

Odciążenie od obowiązków związanych z działem IT

Korzystanie z usług IT dla firm od Szarbi gwarantuje Ci święty spokój :). Możesz skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Ciebie – czyli na prowadzeniu firmy. Przekaż wszystkie sprawy informatyczne w ręce profesjonalistów, którzy znają się na nich jak mało kto!

Duża różnorodność naszych usług outsourcingu IT

Oferujemy dedykowane rozwiązania IT, które sprawdzą się w wielu różnych przypadkach. Mamy świadomość, że nie wszystkie firmy potrzebują jednakowych działań. Każdy przypadek jest inny, zaś naszym celem jest lepsze poznanie Ciebie i Twojego biznesu, by zaproponować Ci spersonalizowane i dopasowane rozwiązania. A może sam nie do końca wiesz, jak możesz wykorzystać outsourcing IT w swojej firmie? Daj nam o tym znać, a z chęcią opowiemy Ci o dostępnych możliwościach.

Outsourcing informatyczny – na czym polega wsparcie IT z naszej strony?

Zapewnij sobie całościowe wsparcie we wszystkich newralgicznych sprawach informatycznych. Dążymy do tego, bo zupełnie odciążyć Cię od aspektów związanych z IT. Doskonale rozumiemy, że jako przedsiębiorca masz inne, równie ważne rzeczy na głowie :).

Co wchodzi w zakres usług informatycznych dla firm, oferowanych przez nasz serwis?

 • Outsourcing IT – kompleksowe wsparcie w zakresie systemów IT, zarządzania nimi i reagowania w kryzysowych sytuacjach. Jesteśmy po to, by pomóc Twojej firmie – w każdych okolicznościach!
 • Consulting IT – nie wiesz, jak możesz w pełni wykorzystać potencjał dostępnych rozwiązań informatycznych? Skorzystaj z naszego doświadczenia i zapewnij sobie rzetelne doradztwo IT! Pokażemy Ci, które systemy warto wdrożyć w Twoim przypadku i jak to zrobić, by zautomatyzować wiele procesów w Twojej firmie.
 • Wybór sprzętu i oprogramowania – pomożemy Ci wybrać najlepsze i najnowocześniejsze programy i sprzęt komputerowy, który nigdy Cię nie zawiedzie.
 • Zapewnienie bezpieczeństwa – bezpieczeństwo IT jest dziś jednym z najważniejszych aspektów funkcjonowania większości przedsiębiorstw. Pozwól nam zająć się tym zagadnieniem i odizolować Twoją firmę od groźnych ataków hakerów i złośliwego oprogramowania.
 • Serwis IT – nie musisz martwić się naprawą sprzętów ani oprogramowania. Jeśli coś nie działa tak, jak powinno, wykryjemy usterkę i zajmiemy się jej szybkim wyeliminowaniem.
 • Administracja sieciowa – weźmiemy odpowiedzialność za zarządzanie firmową siecią, jej aktualizowanie oraz kontrolowanie stanu wszystkich dostępnych funkcji. To mnóstwo obowiązków, którymi od tej pory nie będziesz musiał się przejmować!
 • Wykonanie kopii zapasowych – śnią Ci się koszmary o utracie danych, ważnych z perspektywy prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy? W Szarbi przykładamy olbrzymią wagę do wykonywania backupu danych, dzięki czemu możesz je szybko odzyskać w razie uszkodzenia bądź całkowitej utraty. Sytuacje losowe niestety się zdarzają, ale my jesteśmy na nie zawsze przygotowani :).
 • Monitoring IT – sprawne działanie systemów komputerowych to podstawa. Nasi specjaliści będą nadzorować stan techniczny sprzętu i oprogramowania, a także zweryfikują przebieg procesów wdrażania i realizacji nowych procedur.

 

Zdalna pomoc dla Twojej firmy

Dla oszczędności czasu i pieniędzy oferujemy pomoc zdalną w nagłych przypadkach
Przeczytaj więcej...

Zarządzanie urządzeniami w firmie


Try our Service
zarzadzanie siecia komputerowa
kopia zapasowa w chmurze

Kopia zapasowa dla całej firmy

Utrata cennych danych to bolesna przygoda, zwłasza finansowo. Bądź mądry przed szkodą i zabezpiecz swoje dane!
Zapoznaj się z cennikiem...

Wsparcie techniczne dla pracowników

Oferujemy pomoc techniczną w cenie usługi

Bezpośredni kontakt

Szybkie połączenie z administratorem twojej firmy.

100% bezpieczeństwa

Podpisujemy umowy NDA.

Zdalny dostęp do plików i komputerów

Niezbędnym jest zdalny dostęp do komputerów, plików i drukarek?
Zapoznaj się z pełną ofertą usługi
Try our Service
kopia synchronizacja plikow w chmurze
ochrona firmy przed atakami

Ochrona przed atakami

Pomożemy zabezpieczyć Twoją firmę przed cyberprzestępcami.
Napisz do nas
databaselockphone-handsetbubblerocketcrossmenulayers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram