Szyfrowanie dysków

W dobie wzmożonego rozwoju przestępczości i inwigilacji ochrona danych jest nieodzownym elementem bezpieczeństwa. Naszym klientom proponujemy ochronę plików za pomocą szyfrowania dysków oraz plików.

To właśnie ta funkcja pozwala lepiej chronić pliki znajdujące się na dysku, na którym zainstalowany jest system operacyjny Windows, Linux lub Mac OS oraz innych dyskach, wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Stosowane przez nas narzędzia szyfrują cały dysk, ale na specjalne życzenia klientów możemy zabezpieczyć tylko poszczególne pliki. Stosowana przez nas ochrona nie wpływa na pracę systemu operacyjnego, a daje im komfort i poczucie bezpieczeństwa. Każdy nowy zapisany na dysku plik jest automatycznie szyfrowany, dlatego nie trzeba wielokrotnie powtarzać całej skomplikowanej procedury.

Szyfrowanie dysku skutecznie uniemożliwia odczytanie jego zawartości osobom nie znającym hasła – znajomym, złodziejom, służbom bezpieczeństwa.

Jesteś zainteresowany usługą?

Zadzwoń lub wypełnij formularz.
Imię *
E-mail
nr telefonu *
np. +48 577 240 064
Preferowana forma komunikacji *
Parametry komputera
Proszę dokładnie opisać specyfikację komputera
Wiadomość
Proszę bardzo dokładnie opisać problem

Zadzwoń:

Adam: +48 577 240 064
Marcin: +48 530 620 660

Administration

Poniedziałek - Niedziela: 24H
Email: szarbi@szarbi.pl

Follow Us

databaserocketcrossmenulayers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram