Wymiana matrycy Warszawa

Ekrany laptopów nazywane są fachowo matrycami LCD lub LED. Z uwagi na swą wielkość i delikatną budowę ta część laptopów jest szczególnie narażona na uszkodzenia mechaniczne. Specyficzny sposób działania laptopów powoduje dodatkowo częste awarie elektroniki, zarówno samego układu wyświetlającego obraz, jak i komponentów pomocniczych, czyli inwerterów i tasiemek połączeniowych.

Gdy matryca jest uszkodzona fizycznie, to znaczy zbita, pęknięta, rozlana, wówczas jedyną możliwością jest po prostu jej wymiana na nową. Próby regeneracji nie przywrócą ekranowi stuprocentowej sprawności, są też nieopłacalne finansowo. Dlatego już dzisiaj zadzwoń do nas i umów się na wymiana matrycy warszawa.

Bardzo dokładnie diagnozujemy laptopy naszych Klientów i poszukujemy źródła problemu. Często zdarza się, że matryca jest zupełnie sprawna, a awarii zaś ulegają komponenty płyty głównej, karta graficzna lub elektronika ekranu (inwerter, taśmy połączeniowe, świetlówka, diody led, zwłaszcza gdy obraz jest zaciemniony lub słabo widoczny, gdy pojawia się smużenie oraz gdy poruszanie górną klapą powoduje anomalie na ekranie).

Wymiana matrycy warszawa wszystkich producentów laptopów na rynku i dajemy naszym Klientom gwarancję.

Zapraszamy do naprawy matrycy w laptopie – Warszawa, ul. Rudnickiego 10/153 (Bielany)

Jesteś zainteresowany usługą?

Zadzwoń lub wypełnij formularz.
Imię *
E-mail
nr telefonu *
np. +48 577 240 064
Preferowana forma komunikacji *
Parametry komputera
Proszę dokładnie opisać specyfikację komputera
Wiadomość
Proszę bardzo dokładnie opisać problem

Zadzwoń:

Adam: +48 577 240 064
Marcin: +48 530 620 660

Administration

Poniedziałek - Niedziela: 24H
Email: szarbi@szarbi.pl

Follow Us

databaserocketcrossmenulayers linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram