KONTAKT Z SERWISEM CZYNNY CAŁĄ DOBĘ: +48 577 240 064 | +48 780 559 967

O firmie

Szarbi to serwis komputerowy w Warszawie z wieloletnim doświadczeniem. Działamy rzetelnie, kompleksowo i dopasowujemy się do potrzeb klienta.
Zamiłowanie do informatyki i nowych technologii to główna domena naszej firmy IT z Warszawy. Zbudowaliśmy zespół o wysokich kwalifikacjach, który jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Proponujemy profesjonalne usługi informatyczne dla firm i osób prywatnych. Nasza oferta obejmuje nie tylko naprawę komputerów w Warszawie, ale także zarządzanie serwerami, administrowanie sieciami, a nawet zdalne porady techniczne dla pracowników firm współpracujących z Szarbi.

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, wysokie kwalifikacje specjalistów i krótki czas realizacji usług. Mamy też dostęp do najlepszych podzespołów komputerowych, dzięki którym wszystkie prace serwisowe przebiegają tak, jak należy.
Porozmawiajmy

Działamy 24/7

Gwarancja
jakości

Krótki czas
wykonania

Indywidualne
podejście do
klienta

Doświadczeni
pracownicy

Bogaty
wachlarz
usług

Serwis komputerowy Warszawa - co nas wyróżnia?
+0
naprawionych komputerów
+0
zadowolonych klientów
+0
GB odzyskanych danych

Usługi serwisowe 24/7

Pracownicy naszego serwisu komputerowego w Warszawie są w stanie obsłużyć każdego klienta praktycznie od ręki. W Szarbi działamy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Pomagamy klientom nawet w środku nocy.
Odzyskiwanie danych

Wykwalifikowani pracownicy

Pracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami w swoim fachu. Naprawa komputerów w Warszawie zawsze jest przeprowadzona tak, aby sprzęt powrócił do pełnej sprawności. W Szarbi stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość usług.
Usługi IT dla FIRM

Dlaczego Szarbi?

Profesjonalny serwis komputerowy w Warszawie
Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz Szarbi. Nasza firma informatyczna z Warszawy pracuje wyłącznie na certyfikowanych narzędziach, oryginalnym oprogramowaniu oraz z zachowaniem wszelkich przepisów BHP pracy.
Nasze usługi są skierowane do klientów, którzy cenią sobie w usługach informatycznych: rzetelność, indywidualne podejście do klienta oraz bezproblemowy kontakt. Zajmujemy się przede wszystkim serwisem komputerów, laptopów i serwerów, ale także pełnym outsourcingiem usług informatycznych.

Ręczymy głową za wysoką jakość świadczonych usług, a na prace serwisowe udzielamy stosownej gwarancji. Nasi doświadczeni pracownicy wiedzą, jakie usługi zaproponować klientom, aby sprostać ich oczekiwaniom.
Zobacz naszą ofertę
Potrzebujesz pilnego wsparcia serwisu komputerowego w Warszawie? Zadzwoń: 780-559-967 | 577-240-064

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Serwis komputerowy Warszawa
Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń do nas!