KONTAKT Z SERWISEM CZYNNY CAŁĄ DOBĘ: +48 577 240 064 | +48 780 559 967
USŁUGI

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z dysków w Warszawie

W Szarbi zajmujemy się profesjonalnym odzyskiwaniem danych z dysków w Warszawie. Data recovery, czyli procedura odzyskiwania danych wymaga wykorzystania specjalistycznego oprogramowania oraz wiedzy, aby przywrócić pliki i jednocześnie nie uszkodzić nośnika danych. Jeśli masz jakikolwiek problem z brakującymi plikami lub dysk twardy odmawia posłuszeństwa, koniecznie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie i pomoc w odzyskaniu wszystkich utraconych plików.

Odzyskiwanie danych z nośników plików

Masz problem z niepoprawnie działającym dyskiem twardym? Nagle okazało się, że wielogodzinna praca nie została zapisana w pamięci? A może nie masz możliwości otworzenia przestrzeni dyskowej w menedżerze plików?
Usługi odzyskiwania plików z dysków i z nośników przenośnych realizujemy z użyciem odpowiednich procedur serwisowych, narzędzi oraz dedykowanego oprogramowania. Serwis komputerowy Szarbi w Warszawie proponuje kompleksowe wsparcie w zakresie odzyskiwania zdjęć, plików tekstowych, a nawet filmów z przestrzeni dysków twardych. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z dysków HDD, SSD, kart pamięci, a nawet macierzy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć niezbędną wiedzę, umiejętności i narzędzia, aby skutecznie odzyskiwać pliki nawet z uszkodzonych dysków twardych.
Napisz lub zadzwoń

Ekspresowa realizacja usługi

W Szarbi odzyskujemy dane z dysków w jak najkrótszym czasie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w sytuacji awaryjnej odzyskanie zdjęć lub ważnych plików z komputera jest na wagę złota. Kontaktując się z nami, możesz skorzystać z ekspresowej usługi odzyskiwania danych z dysku twardego i pendrive. Współpraca z nami to szansa na szybkie odzyskanie utraconych danych. Podejmujemy się przywracania utraconych plików zarówno w wyniku przypadkowego usunięcia, jak i fizycznego uszkodzenia nośnika.

Maksimum bezpieczeństwa

Klientom, którzy zdecydują się na odzyskiwanie plików z nośników danych, gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa. Realizując usługi data recovery w Warszawie zawsze dbamy o to, aby dyski twarde i inne nośniki nie uległy uszkodzeniom. Nasza ekipa to zespół pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu komputerów oraz przywracaniu danych utraconych z przestrzeni dyskowej. Po zakończeniu odzyskiwania przekazujemy klientom pliki na dysku zewnętrznym lub w bezpiecznej usłudze chmurowej.

Odzyskiwanie danych z dysków w Warszawie - cennik usług

W ramach usług związanych z odzyskiwaniem plików z dysków podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych czynności. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz rozsądne ceny wsparcia. Odzyskujemy dane z nośników danych w Warszawie zgodnie z ustalonym cennikiem. Koszt realizacji usługi odzyskania danych jest uzależniony od rodzaju dysku, który weźmiemy na serwis.
Odzyskiwanie plików z dysków HDD
od 500 zł
Odzyskiwanie plików z dysków SSD
od 1000 zł
Przywracanie danych z macierzy
od 2000 zł

Darmowy program do odzyskiwania danych - czy to dobry pomysł?

Odzyskiwanie plików z przestrzeni dyskowych na własną rękę jest możliwe, ale zdecydowanie nieopłacalne. Korzystając z darmowego oprogramowania data recovery nie przywrócisz utraconych danych, a dodatkowo ryzykujesz uszkodzeniem partycji dyskowych.
Jeśli masz jakikolwiek problem z dyskiem twardym lub innym nośnikiem, lepiej skontaktuj się z profesjonalnym serwisem komputerowym w Warszawie. W Szarbi gwarantujemy kompleksowe wsparcie i usługi, które są w 100% bezpieczne dla nośników danych. Skuteczne odzyskiwanie danych z dysków i pendrive jest możliwe tylko wtedy, kiedy stosowane są odpowiednie procedury, metody oraz oprogramowanie data recovery. Dysponujemy obszerną wiedzą z tego zakresu, dzięki czemu możemy skutecznie odzyskać utracone dane praktycznie z każdego nośnika. Nie ryzykuj i nie podejmuj się żadnych działań na własną rękę. Przekaż nośnik w ręce specjalistów Szarbi i skorzystaj z odzyskiwania danych z dysków w Warszawie.
Poznaj nasz serwis
Potrzebujesz pilnego wsparcia serwisu komputerowego w Warszawie? Zadzwoń: 780-559-967 | 577-240-064

FAQ - Odzyskiwanie danych z dysków

Czas potrzebny na przeprowadzenie procedury odzyskiwania danych z dysków jest uzależniony od rodzaju nośnika przekazanego do serwisu. W większości przypadków potrzebujemy maksymalnie 24 godziny na wykonanie usługi odzyskiwania danych z dysków w Warszawie.
Po przeprowadzeniu kompletnego procesu odzyskiwania utraconych plików z nośników przekazujemy dane na dostarczonym przez klienta dysku przenośnym lub wrzucamy do przestrzeni chmurowej, która jest zabezpieczona przez nieautoryzowanym dostępem.
Niestety nie. Jeśli doszło do tzw. nadpisania plików, niestety nie ma możliwości ich ponownego przywrócenia na dysk.
Tak, o ile procedura zostanie przeprowadzona przez wykwalifikowanych specjalistów i z użyciem dedykowanego oprogramowania do odzyskiwania danych. Problemy z danymi na serwerze mogą nieść ze sobą kosztowne konsekwencje, dlatego w razie wykrycia usterki warto czym prędzej skontaktować się z serwisem.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Serwis komputerowy Warszawa
Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń do nas!