KONTAKT Z SERWISEM CZYNNY CAŁĄ DOBĘ: +48 577 240 064 | +48 780 559 967
USŁUGI

Administracja serwerami

Administracja serwerami w Warszawie

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w zarządzaniu firmowym serwerem? A może system nie działa tak sprawnie, jak powinien? Skorzystaj z naszych usług administrowania serwerami w Warszawie. Gwarantujemy, że nie pożałujesz. Nasi eksperci IT zajmą się konfiguracją systemu po stronie serwera, nowymi wdrożeniami oraz aktualizacją oprogramowania. Współpracując z Szarbi otrzymujesz pełną pomoc - także w zakresie naprawy serwerów w razie awarii.

Zarządzanie i administracja serwerami

Prawidłowe działanie infrastruktury sieciowej w przedsiębiorstwach to podstawa do sprawnego funkcjonowania wszystkich komórek firmy. Zdecyduj się na nasze wsparcie i postaw na kompleksowe zarządzanie serwerami. W Szarbi zadbamy o bezpieczeństwo, monitoring i cykliczne backupy danych na serwerach firmowych.
W Szarbi zadbamy o bezpieczeństwo, monitoring i cykliczne backupy danych na serwerach firmowych. Uniwersalność to cecha wyróżniająca nasze usługi związane z zarządzaniem i administracją serwerami. W firmach z własną serwerownią kluczowe jest stałe monitorowanie sprawności całego systemu informatycznego. Odciążamy naszych klientów w prowadzeniu działalności gospodarczej, zapewniając kompleksowe wsparcie informatyczne oraz obsługę serwerów. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za działania podejmowane podczas administrowania serwerami, monitorowania oraz realizowania akcji serwisowych, np. w razie uszkodzenia macierzy RAID.
Skontaktuj się z nami

Atrakcyjne ceny usług

Administrator serwerów w Warszawie zarabia od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Współpraca z ekspertami Szarbi w zakresie zarządzania, administrowania i serwisowania serwerowni firmowych to spore oszczędności. Proponujemy szeroki pakiet usług w naprawdę rozsądnych cenach. Jeśli prowadzisz firmę i nie chcesz zatrudniać pojedynczego specjalisty do administrowania firmową infrastrukturą, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Oprócz rozsądnych cen wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, pełne zaangażowanie i kompleksowość działania w zakresie administracji serwerami w Warszawie.

Administracja serwerem 24/7

Olbrzymim atutem naszego serwisu komputerowego w Warszawie jest dostępność ekspertów przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Decydując się na nasze usługi zarządzania i administrowania serwerami otrzymasz pełne wsparcie o każdej porze dnia i nocy. Ekspresowo reagujemy w razie wystąpienia nagłej awarii lub ataku cyberprzestępców na firmowy serwer. Gwarantujemy szybkie rozwiązywanie problemów. Kompleksowa obsługa informatyczna i administracja serwerami w Szarbi to gwarancja, że specjalista zawsze będzie na posterunku, aby w razie potrzeby przywrócić firmowy serwer do pełnej sprawności.

Administracja i zarządzanie serwerami w Warszawie - cennik usług

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje długoterminowa współpraca z Szarbi w zakresie administrowania serwerami w Warszawie? Poniżej przedstawiamy cennik naszych usług. Oczywiście w razie potrzeby jesteśmy w stanie dopasować ofertę od indywidualnych potrzeb klienta, zależnie od poziomu zaawansowania firmowej infrastruktury informatycznej.
Administracja serwerami Linux
od 250 złotych / msc
Administracja serwerami Windows
od 250 złotych / msc
Audyt bezpieczeństwa
od 500 złotych
Wdrożenia i aktualizacje na serwerze
od 100 złotych
Naprawa urządzeń i podzespołów serwera
wycena indywidualna, zależnie od skali problemu
Tworzenie kopii zapasowych danych
od 100 złotych
Kontrola dostępów i monitoring sieci firmowej
od 300 złotych / msc

Usługi administracji serwerami - dlaczego warto się zdecydować?

Zobacz, dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalistów w Warszawie. Pełna administracja serwerami Linux i Windows wymaga wiedzy, doświadczenia i odpowiednich narzędzi diagnostycznych. Takie zaplecze ma wyłącznie profejsonalny serwis IT.
Procesy związane z administrowaniem serwerami bywają skomplikowane, szczególnie jeśli firmowa infrastruktura sieciowa jest mocno rozbudowana. W dzisiejszych czasach serwery są narażone na liczne ataki cyberprzestępców, dlatego ważne jest, aby stale monitorować i kontrolować sprawność zaimplementowanych zabezpieczeń po stronie serwera. Współpracując z rzetelną firmą, zyskasz gwarancję stabilności, wydajności oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa firmowego serwera.Z kompleksowych usług zarządzania serwerami Linux i Windows w Warszawie warto skorzystać zawsze wtedy, kiedy chcesz uniknąć wysokich kosztów zatrudnienia administratora sieci. Wybierz Szarbi, a zaoszczędzisz swój czas, pieniądze i unikniesz stresu związanego z częstymi awariami serwera oraz infrastruktury sieciowej przedsiębiorstwa.
Napisz do nas
Potrzebujesz pilnego wsparcia serwisu komputerowego w Warszawie? Zadzwoń: 780-559-967 | 577-240-064

FAQ - Zarządzanie i administracja serwerami

Nie masz pewności czy usługi administrowania i zarządzania serwerami w Warszawie są dla Ciebie? Zobacz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania i przekonaj się, że kompleksowe usługi informatyczne mogą być przydatne dla Twojego biznesu.
Oczywiście, że tak. Kompleksowo zajmujemy się serwerami naszych klientów, ale także gwarantujemy pełną poufność przetwarzanych danych. Przed nawiązaniem współpracy podpisujemy umowę NDA.
Całkowite koszty korzystania z usług administracji serwerami w Warszawie są uzależnione od wielkości infrastruktury firmowej, zakresu działań prowadzonych przez specjalistów IT oraz czasu trwania podpisanej umowy.
Zalecamy wykonywanie kopii zapasowych danych na serwerze co najmniej raz w miesiącu. Jeśli skala działalności przedsiębiorstwa jest dość obszerna, najlepiej wykonać backup raz w tygodniu.
Aby zabezpieczyć infrastrukturę sieciową w przedsiębiorstwie, w zakres usług administrowania serwerem należy włączyć wdrożenie zasad bezpieczeństwa. Podstawowe czynności to konfiguracja firewall, ustawienie silnych haseł dostępu do sieci oraz regularne aktualizacje oprogramowania.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Serwis komputerowy Warszawa
Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń do nas!