KONTAKT Z SERWISEM CZYNNY CAŁĄ DOBĘ: +48 577 240 064 | +48 780 559 967
USŁUGI

Serwis i naprawa komputerów

Serwis i naprawa komputerów Warszawa

Szukasz pomocy wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie serwisu i naprawy laptopów oraz komputerów? W takim razie specjaliści Szarbi w Warszawie sprostają Twoim oczekiwaniom. Działamy jako profesjonalny serwis komputerów, laptopów oraz sprzętu IT. Nasza oferta jest skierowana głównie do osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy potrzebują kompleksowego wsparcia serwisu komputerowego w Warszawie. Chętnie zajmiemy się nawet poważnie uszkodzonym sprzętem - dla ekspertów w Szarbi nie ma usterek nie do naprawienia!

Serwis komputerów i laptopów w Warszawie

Jeśli masz problemy ze swoim komputerem albo laptopem, bezzwłocznie skontaktuj się ze specjalistami pogotowia komputerowego Szarbi. Praktycznie od ręki zajmujemy się naprawą i serwisem laptopów w Warszawie. Wybierz sprawdzony serwis laptopów i komputerów.
Usługi informatyczne związane z serwisem i naprawą laptopów w Warszawie to nie wszystko, co możemy zaproponować. Nasi eksperci specjalizują się także w odzyskiwaniu danych, wymianie matryc, klawiatury, a także diagnozowaniu usterek, które powodują problemy z prawidłową pracą sprzętu komputerowego. W naszym serwisie komputerowym kompleksowo naprawiamy komputery stacjonarne i laptopy na terenie Warszawy. Wieloletnie doświadczenie, znajomość budowy podzespołów komputerowych i profesjonalny sprzęt diagnostyczny - dzięki temu możemy kompleksowo wykonywać naprawy laptopów i komputerów.
Napisz lub zadzwoń

Oryginalne części zamienne

W Szarbi stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Podczas naprawy laptopów i komputerów w Warszawie zawsze dbamy o to, aby wymieniane podzespoły były oryginalne i jak najwyższej jakości. Współpracujemy z rzetelnymi i sprawdzonymi dostawcami części zamiennych do laptopów i komputerów. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom sprawność sprzętu po przeprowadzeniu pełnego serwisu laptopów i komputerów stacjonarnych w Warszawie.

Ekspresowe naprawy laptopów

Klientom, którzy zdecydują się na odzyskiwanie plików z nośników danych, gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa. Realizując usługi data recovery w Warszawie zawsze dbamy o to, aby dyski twarde i inne nośniki nie uległy uszkodzeniom. Nasza ekipa to zespół pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu komputerów oraz przywracaniu danych utraconych z przestrzeni dyskowej. Po zakończeniu odzyskiwania przekazujemy klientom pliki na dysku zewnętrznym lub w bezpiecznej usłudze chmurowej.

Kompleksowy serwis komputerowy i naprawa laptopów Warszawa - cennik

Szarbi to serwis i naprawa laptopów w Warszawie z wieloletnim doświadczeniem. Wiemy, jak działają układy chłodzenia w notebookach, dbamy o wysoką jakość obsługi klienta, a także kompleksowo instalujemy oprogramowanie i naprawiamy laptopy - nawet te mocno uszkodzone. Jeśli szukasz serwisu i naprawy komputerów w Warszawie, koniecznie zdecyduj się na nasze usługi. Zobacz, ile kosztuje diagnoza i ewentualna naprawa popularnych awarii komputera.
Diagnostyka komputerowa
150 zł
Wymiana matrycy w laptopie
od 300 złotych
Wymiana klawiatury w laptopie
od 150 złotych
Czyszczenie komputera stacjonarnego
od 50 złotych
Wymiana past termoprzewodzących
od 20 złotych
Naprawa płyty głównej
od 500 złotych

Dlaczego warto wybrać rzetelny serwis laptopów i komputerów stacjonarnych?

Instalacja oprogramowania, wymiana dysków oraz położenie nowej warstwy pasty termoprzewodzącej na procesorze wymaga doświadczenia i umiejętności. Samodzielne wykonywanie takich czynności często kończy się jeszcze poważniejszymi usterkami sprzętu komputerowego. Jeśli masz problem, zdecydowanie najlepszą opcją będzie współpraca z serwisem i naprawami laptopów w Warszawie.
Decydując się na usługi w profesjonalnym serwisie komputerów i laptopów Warszawa, możesz liczyć przede wszystkim na gwarancję sprawności sprzęty po każdej wykonanej naprawie. Szarbi, czyli serwis komputerowy zajmuje się nawet prostą wymianą pasty termoprzewodzącej. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój laptop lub komputer stacjonarny powróci do pełnej sprawności, koniecznie wybierz nasz serwis i naprawę komputerów. Zachęcamy do skorzystania z pełnego pakietu usług. Pomożemy nawet w razie zalania laptopa lub mechanicznego uszkodzenia laptopa.
Poznaj nasz serwis
Potrzebujesz pilnego wsparcia serwisu komputerowego w Warszawie? Zadzwoń: 780-559-967 | 577-240-064

FAQ - Serwis i naprawa komputerów Warszawa

Potrzebujemy na naprawdę laptopów i komputerów stacjonarnych w Warszawie średnio od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku skomplikowanych usterek i awarii ustalamy indywidualny termin realizacji naprawy.
Do serwisu i naprawy w Szarbi na terenie Warszawy przyjmujemy laptopy, notebooki, ultrabooki oraz komputery stacjonarne. Kompleksowo zajmujemy się serwisem i naprawami, pracując na profesjonalnym sprzęcie i oryginalnych częściach zamiennych.
Za wykonaną usługę można zapłacić gotówką lub kartą. Dla przedsiębiorców proponujemy też płatności faktur z odroczonymi terminami.
Tak, ale wtedy nie udzielamy gwarancji na sprawność urządzenia, w którym zostały zamontowane dostarczone części. Nasz serwis i naprawa laptopów w Warszawie - Szarbi, daje gwarancję tylko na kompletną usługę serwisową wraz z podzespołami zamówionymi przez naszych ekspertów.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Serwis komputerowy Warszawa
Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń do nas!