KONTAKT Z SERWISEM CZYNNY CAŁĄ DOBĘ: +48 577 240 064 | +48 780 559 967
USŁUGI

Usługi informatyczne dla firm

Outsourcing IT Warszawa

Szarbi to nie tylko serwis komputerowy w Warszawie. Nasza firma specjalizuje się także w dziedzinie outsourcingu IT. Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalną ofertę, która obejmuje szeroki zakres działań. Podstawa to kompleksowe wsparcie w zarządzaniu systemami informatycznymi i pomoc w kryzysowych sytuacjach, np. ataków cyberprzestępców na serwer. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z kompleksowych usług informatycznych dla firm w Warszawie. Gwarantujemy, że nie pożałujesz!

Profesjonalne usługi informatyczne dla firm

Zapewnij sobie pełne wsparcie i nie martw się o sprawność systemów informatycznych w firmie. Wybierz usługi outsourcingowe IT w Szarbi i skorzystaj z pomocy specjalistów.
Usługi outsourcingowe IT dla firm to działania proponowane przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy na co dzień korzystają z nowoczesnych systemów teleinformatycznych. Już nie musisz budować w firmie własnego zespołu specjalistów IT i generować wysokich kosztów. Wsparcie Szarbi w zakresie profesjonalnych usług informatycznych dla firm obejmuje: zdalną pomoc dla firmy, pełną administrację serwerami, wykonywanie kopii zapasowych, a także techniczne i merytoryczne wsparcie dla pracowników przedsiębiorstwa.
Napisz do nas

Wysokie kwalifikacje specjalistów IT

W Szarbi dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy poziom świadczonych usług informatycznych. Dla firm w branży technologicznej to kluczowe, gdyż przekłada się na sprawność funkcjonowania systemów informatycznych w przedsiębiorstwie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu usługi outsourcingu IT w Warszawie są realizowane wręcz w perfekcyjny sposób. Indywidualne podejście do każdej współpracy i profesjonalizm to główne wyróżniki naszych usług informatycznych dla firm.

Wiele usług informatycznych do wyboru

W ramach wsparcia informatycznego dla przedsiębiorców proponujemy wiele przydatnych usług. To nie tylko pełen outsourcing IT, ale także doradztwo z możliwością wykonania audytu bezpieczeństwa infrastruktury firmowej, serwis informatyczny, a także usługi powiązane z administrowaniem sieciami i serwerami. W Szarbi każda firma znajdzie usługi dopasowane do swoich potrzeb. W razie potrzeby usługi informatyczne dla firm w Warszawie obejmują też wykonywanie kopii zapasowych danych, a także pomoc w doborze, montażu oraz konfiguracji firmowego sprzętu.

Outsourcing IT w Warszawie - cennik usług

Cenimy sobie przejrzystość świadczonych usług, jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, że wielu przedsiębiorców chce z góry znać koszty współpracy. Usługi informatyczne dla firm to szeroka gama procedur, które wdrażamy u naszych klientów. Aby oszacować koszty współpracy, trzeba przede wszystkim wybrać z oferty działania, które będą realizowane na co dzień przez naszych specjalistów IT. Zobacz przykładowy cennik i oszacuj wydatki na outsourcing IT w Szarbi!
Konsultacje informatyczne
od 200 zł
Audyty bezpieczeństwa firmowej sieci
od 500 złotych
Serwis urządzeń IT
wycena indywidualna, zależna od skali problemu
Aktualizacja oprogramowania i dobór sprzętu IT
od 100 złotych
Pełna obsługa outsourcingowa
od 1000 złotych / msc

Usługi informatyczne dla przedsiębiorców w Warszawie - najlepsi fachowcy na wyciągnięcie ręki!

Chcesz zredukować koszty prowadzenia działalności? Nawiąż współpracę z Szarbi i postaw na profesjonalne usługi informatyczne dla firm w Warszawie.
W zakres usług outsourcingu IT wchodzi nie tylko stała kontrola sprawności działania firmowego serwera oraz utrzymywanie bezpieczeństwa w firmowej sieci. To kompleksowa pomoc, którą są w stanie zagwarantować wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z zakresu informatyki oraz serwisu sprzętu komputerowego. Oprócz standardowych usług w Szarbi otrzymasz też wsparcie w zakresie: instalacji i aktualizacji oprogramowania, przeprowadzenia audytu bezpieczeństwa sieci, a także regularnego wykonywania kopii zapasowych. Usługi informatyczne dla firm w Warszawie są gwarancją bezpieczeństwa i oszczędności, a dodatkowo pozwalają utrzymanie infrastruktury firmowej w jak najlepszej kondycji technicznej.
Poznaj naszych specjalistów
Potrzebujesz pilnego wsparcia serwisu komputerowego w Warszawie? Zadzwoń: 780-559-967 | 577-240-064

FAQ - Usługi informatyczne dla firm w Warszawie

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o usługach IT dla firm na terenie Warszawy? Zatem sprawdź naszą sekcję pytań i odpowiedzi. Być może znajdziesz informacje, które przekonają Cię do nawiązania współpracy z Szarbi w zakresie świadczenia usług informatycznych.
Jak najbardziej tak. W zakres usług outsourcingu IT wchodzi pełen audyt bezpieczeństwa firmowej sieci i serwera, a także prowadzenie monitoringu, który pozwala na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
Eksperci z zakresu informatyki zajmują się przede wszystkim zarządzaniem systemami informatycznymi, dbaniem o sprzęt oraz bieżącym monitorowaniem serwera. Nie wszystkie usługi są realizowane stacjonarnie w siedzibie firmy. Kompleksowa obsługa firmy informatycznej uwzględnia też zdalny dostęp do plików i komputerów.
Całkowite koszty wynikające ze współpracy w ramach outsourcingu IT są zależne od zakresu wykorzystanego wsparcia oraz poziomu skomplikowania informatycznej infrastruktury firmy. Dopiero po przeprowadzeniu audytu potrzeb przedsiębiorstwa można oszacować orientacyjne wydatki związane z usługami informatycznymi dla firm.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Serwis komputerowy Warszawa
Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń do nas!